Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Заболявания

+14
deepocean
petrova1999
анемона
karamella56
L_Casta
katya1967
Пролет
hrisige
krasi
nora
Milenski76
Аделина Георгиева
Snejana Georgieva
Admin
18 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Заболявания - Page 2 Empty Re: Заболявания

Писане  Admin Съб Ное 01, 2008 1:34 pm

анемона написа:Преди няколко дни напипах бучка в гърдата. Другата седмица съм на преглед, но си мисля ако ми предложат операция дали мога да я отложа и да опитам да си помогна с плодолечение? Имали ли сте такива случаи?
Зависи от типа на "бучката". Първо гърдите трябва да се изследват ехографски. Ако резултатът е съмнителен се прави и рентгенова снимка (мамография). В краен случай се прибягва до биопсия на гърдата и се изследва туморен маркер в кръвта. При данни за карцином оперативното лечение не бива да се отлага! Останалите по-чести заболявания на гърдите обикновено не налагат спешна нужда от операция, което дава възможност за гладолечение. Последното нерядко води до добри и трайни резултати.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty след две години следване на програмата

Писане  deepocean Съб Дек 13, 2008 4:44 pm

Здравейте, аз следвам програмата и бях в клиниката два пъти. Имам бъбречна поликистоза с кисти и в двата бъбрека и черния дроб. След първото си гладуване, което направих 30 дневно се отървах от ставането през ноща и ходенето по малка нужда, също така имах страшна хронична умора, която също изчезна и впоследствие намалих диоптъра си от -2.25 на -1, което очния ми лекар не можа да повярва.
Следващото гладуване беше 35 дни и като цяло след него нямам кои знае какви доказани успехи, но аз съм сигурна, че няма да закъснеят. Следвам съветите на д-р Емилова и не губя кураж. Сега съм решила да увелича дела суровата храна, защото тя е едва около 35% и да направя следващо гладуване в късната пролет - този път 40 дни.
Това, което обаче забелязах и при двете си гладувания, че езика ми си остана обложен до края.

deepocean

Брой мнения : 1
Registration date : 13.12.2008

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty Re: Заболявания

Писане  ooofff Вто Яну 20, 2009 12:49 am

Здравейте! Искам да попитам гладолечението ще се отрази ли благоприятно върху кондиломите и гъбичните инфекции? Благодаря предварително.

ooofff

Брой мнения : 1
Registration date : 20.01.2009

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty Заболяване на сърцето(излизане от ритъм)

Писане  maksi Съб Яну 24, 2009 11:26 pm

Здравеите искам да пробвам гладолечението но незнам дали ще ми помогне за моето така наречено заболяване.Мисля че е излизане от ритъм но за 5мин. и то два пати в годината или три най много обиколила съм 3-4 доктори изследвания,холтери но так аи неразбраха от какво става така и ми казаха да си карам живота-била сам добре.Мисля че килограмите ми са много за моята височина и не се чувствам комфортно висока сам 174 и тежа 72кг.
Надявам се да има някои които да ми помогне или да е минал през това да е бил с такова заболяване и да се е излекувал.Надявам се да ми отговорите.

maksi

Брой мнения : 1
Registration date : 24.01.2009

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty заболявания

Писане  МариАН Сря Фев 11, 2009 4:52 pm

Здравеите,миналата седмица започнах диетата на д-р Пиер Дюкан и 4 дена се храних само с белтъчини,НО...започнах да усещам голяма жажда и да ми ,лепне, езика.Уплаших се че нещо става с мен и започнах да се храня с повече зеленчуци и плодове като се надявам да се възстановя и да спра да изпитвам огромна жажда,а същевременно си пия около2-3литра вода на ден.Мисля си 4е трябва да си пусна изследвания за кръв,защото тази жажда доста ме притеснява.Ако някои има мнение по вапроса ще му бъда благодарна ако го сподели. flower
МариАН
МариАН

Брой мнения : 3
Location : Virginia Beach
Registration date : 03.03.2008

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty Help Me!!!

Писане  angel4e_777 Пон Мар 02, 2009 7:11 pm

Искам да Ви попитам нещо, което ме притеснява много, записала съм си час при гинеколог, но дотогава ще ме измъчва този въпрос. На 20 години съм. Имам постоянно бяло течение, имам и партньор, с който в началото използвахме презерватив, но вече не.Забелязах, че по време и след полов акт, вагиналният секрет който отделям има странна миризма. А наскоро, приятелят ми имаше възпаление на пениса, като кожата му почервеня и го болеше. Моля Ви кажете ми, какво може да ми е? Гъбички, или друго заболяване? Може ли да е нещо по сериозно, което може да доведе до стерилност?

angel4e_777

Брой мнения : 1
Registration date : 02.03.2009

Върнете се в началото Go down

Заболявания - Page 2 Empty Re: Заболявания

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите