Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

зов за помощ

Go down

зов за помощ Empty зов за помощ

Писане  pavlina10 Съб Окт 03, 2009 6:02 pm

Здравейте,
Искам да споделя моите притеснения с вас. Страдам от разширени вени (наследствени за съжаление), които с течение на времето се усложняват.Вината си е изцяло моя, че досега не им обръщах внимание.Особено на единия ми крак в зоната на коляното така са се накъдрили,че са заприличали на лабиринт.Но най-тревожното е,че от няколко месеца ми се появи едно топче на същия крак отстрани до коляното.Едни лекари казват,че е тромб, други казват,че още не е ,но в едно са категорични - че трябва да се оперира веднага.Аз се опъвам като магаре и не искам, защото вярвам в лечебната сила на гладуването(макар че имам един - два неуспешни опита).Хем вярвам,хем не вярвам.Моля ви,кажете ми ,че не съм луда и че има някакъв начин да се излекувам без хапчета и операции.Възможно ли е гладуването да не помага на всички хора?Нали всички сме еднакви, как може на едни да помага и на други - не.Все едно закона за земното притегляне да важи за едни, а другите да живеят в безтегловност.

pavlina10

Брой мнения : 1
Registration date : 27.06.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите