Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хроничен хепатит Б

4 posters

Go down

Хроничен хепатит Б Empty Хроничен хепатит Б

Писане  juli Нед Мар 16, 2008 11:28 am

възможно ли е лечение на хроничен хепатит б в клиниката на д-р емилова?

juli

Брой мнения : 1
Registration date : 16.03.2008

Върнете се в началото Go down

Хроничен хепатит Б Empty Re: Хроничен хепатит Б

Писане  Admin Нед Мар 16, 2008 10:59 pm

Хроничният хепатит, независимо от причините се повлиява много добре от плодолечението, което се явява една дълга почивка за черния дроб, през която органът поема единствено необходимите за възстановяването си вещества от плодовете, меда, билките и пробиотичните храни. При хепатит Б вирусна инфекция може да се постигне трайно нормализиране на чернодробните ферменти АЛАТ и АСАТ, което доказва стихване на възпалителния процес. Нещо повече, имуностимулиращият ефект на програмата може да доведе дори до вирусоочистване и негативиране на HBsAg (австралийски антиген) пробата, което на практика представлява пълно излекуване. И в двата случая плодолечението си струва да бъде проведено, тъй като за разлика от интерферона не носи рискове и странични ефекти.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Хроничен хепатит Б Empty Re: Хроничен хепатит Б

Писане  stely79 Пон Фев 23, 2009 12:15 am

На 04.07.2008г. направих за пръв път изследване на HBsAg /през третият месец от бремеността ми/ и резултата беше положителен. След това чак на 19.12.2008 малко преди термина ми 18.01.2009 ме накараха да изследвам и друг показател HBeAg и ASAT и ALAT. HBeAg се оказа положителен, АЛАТ и АСАТ съответно 20.6 и 19.3 - те в норми. Изчаках да родя /10.01.2009г. родих момченце, казва се Ангел/ и си направих по-подробни изследвания за да видя как да продължа моето лечение.
HBsAg отново е положителен, но HBeAg вече беше отрицателен/резултат 0.617 при норма 0.9/. Бях изработила и антитела. Притесненията ми са за детето, да не съм му предала HBsAg? Но това ще може да се разбере по-късно, съветват ни чак след като детето направи 6-месеца да го изследваме.
Тъй като прочетох, че има някакъв шанс да "изчезне" HBsAg, имам намерение да предприема тази стъпка към Плодолечение в рамките на 20 дни. След това ще си пусна нови изследвания и ще пиша отново по темата.

stely79

Брой мнения : 1
Age : 44
Location : Pleven, Bulgaria
Registration date : 22.02.2009

Върнете се в началото Go down

Хроничен хепатит Б Empty Re: Хроничен хепатит Б

Писане  shladka Сря Сеп 09, 2009 10:50 pm

Здравейте!
Преди около година когато бях във 6-ти месец от бременноста си,случайно откриха на мъжа ми хепатит С. Естествено оказа се, че и аз го имам, но в латентна форма. Изследванията ми на Asat i Alat бяха в норма, докато на мъжа ми бяха в пъти над нормата. Предложиха му лечение с интерферон но се отказахме, за да пробваме с алтернативни методи. Преди да разберем за хепатита и преди да забременея аз бях цяла година на лечебния глад за да възстановя формата си след първото раждане. На това отдавам и факта, че моите показатели на чернодробните ензими бяха в норма. Преди около месец и половина си направих изследвания пак на тези ензими и се оказа че вече не са в нормата а са около 2 пъти над нея (не бях провеждала разтоварващи курсове откакто забременях). Съответно се постреснах и в края на юли направих 21 дена глад с 10 дни захранване. Не съм си направила още изследвания след глада.
Въпроса ми е:може ли чрез лечебното гладуване да се изчисти напълно вируса на хепатит С, макар и по-бавно и с провеждането примерно на няколко дълги курса?
shladka
shladka

Брой мнения : 1
Age : 42
Registration date : 09.09.2009

Върнете се в началото Go down

Хроничен хепатит Б Empty Re: Хроничен хепатит Б

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите