Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Страх ме е от йо-йо ефект!

+7
radabg73
petrova1999
vassilka
Admin
lony_lazarova
Стефка Димова
mistress_bs
11 posters

Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  mistress_bs Сря Фев 20, 2008 11:02 am

STRAH ME E OT CHESTO SRESHTANIQ YO-YO-EFEKT svalyash burzo 20kg i posle mnogo burzo kachvash dvoiini kg'mi
mistress_bs
mistress_bs

Брой мнения : 1
Age : 41
Registration date : 17.02.2008

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Стефка Димова Сря Фев 20, 2008 11:19 am

mistress_bs написа:STRAH ME E OT CHESTO SRESHTANIQ YO-YO-EFEKT svalyash burzo 20kg i posle mnogo burzo kachvash dvoiini kg'mi

Ако спазваш режима нищо не качваш но е доста трудно. лично аз издържах 2 години но накрая нещо се провалих ,защото нищо житейско не ми е чуждо -писна ми да бъда по-различна

Стефка Димова

Брой мнения : 5
Registration date : 06.02.2008

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  lony_lazarova Чет Фев 21, 2008 2:11 pm

Da i az se pritesnqvam ot YO-YO efekta.Az uspqh da svalq 9 kg i su6to mn se pritesnqvam 4e burzo 6te gi vurna sega zapo4nah i da pose6tavam fitnesa sled zahranvaneto i si mislq 4e samo spotra moje da mi pomogne da gi zapazq plus shemata za pravilnoto kombinirane na hranite koqto imam ot centura na Dr.Emilova.tova e moq suvet kum vas-uspeh Very Happy

lony_lazarova

Брой мнения : 4
Registration date : 04.12.2007

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Съвет за поддържане на идеално тегло

Писане  Admin Пон Фев 25, 2008 8:46 pm

Добрите резултати на отслабването могат да бъдат поддържани с чести кратки курсове на плодове и чай: 1-2 дни в седмицата, 2-3 дни по време на пълнолуние и новолуние или 5 дни в началото на всеки месец.
Трябва да се знае, че единственото, което може да доведе до бързо покачване на теглото, това са концентрираните храни, преминали термична обработка. Следователно искате ли да сте слаби, здрави и красиви дълго след плодолечебните курсове – не гответе! Вместо това яжте на корем сурови плодове и зеленчуци, покълнали семена, сурови ядки и семки и пийте до насита сокове „фреш“.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  vassilka Съб Май 03, 2008 6:28 pm

mistress_bs написа:STRAH ME E OT CHESTO SRESHTANIQ YO-YO-EFEKT svalyash burzo 20kg i posle mnogo burzo kachvash dvoiini kg'mi

Не съм изпитвала страх, но самия ефект съм го преживявала неведнъж. Ако трябва да го кажа с други думи - с помощта на този ефект съм свалила общо към 200 кг. и пак съм си същата.

vassilka

Брой мнения : 1
Registration date : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  petrova1999 Сря Юли 02, 2008 11:49 pm

Аз съм "спец" по jo-jo ефекта, но пък постигнах други доста по-сериозни здравословни резултати с гладуванията:ами то си е за страх, да - има го този йо-йо ефект, ако не спазиш стриктно захранването и бързо се върнеш към предишните си редовни "злоупотреби"! При коректно спазено захранване - ефектът от гладуването гарантирано се запазва минимум 6 месеца!!! Smile

petrova1999

Брой мнения : 7
Age : 52
Location : Sofia
Registration date : 02.07.2008

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty io-io

Писане  radabg73 Пон Яну 18, 2010 12:56 pm

Ama kakav io-io efekt??Sled 10 ili 20 dnevno gladuvane,mozes li da se varnes kam predisnite losi navici???Sprete da mislite za gladuvaneto kato za dieta !!! Tova e nacin na zivot i kultura na hranene.Uspehat idva togava,kogato promenim vrednite navici-prejzdane,barzo hranene,mazno,soleno....vsicki gi znaem.Leki zabezki sa pozvoleni,no vav stepen da se izbjgva privlicane na vnimanie ili da se spestjt komentari ot strana na "neprosveteni"ili nedobrozelateli.Otkries li polzata ot glada,vrastane na zad njma,ili pone ne bi trjbvalo da ima.Sled 10 dni glad+10 zahranvane mnogo ste se zameslj kakvo da sloza v ustata si,kamoli da se tapca.Badete po-otgovorni kam sebe si!Bez izvestni usilij njma da se poluci.Gladuvaite otnovo i otnovo,dokato skasate koneca na io-io,smackaite mu topceto i t.n.Uspeh gladuvasti bratj i sestri.

radabg73

Брой мнения : 1
Registration date : 13.01.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Тома Неверни Пон Авг 09, 2010 5:00 pm

mistress_bs написа:STRAH ME E OT CHESTO SRESHTANIQ YO-YO-EFEKT svalyash burzo 20kg i posle mnogo burzo kachvash dvoiini kg'mi
Всичко за фалшивия имидж на д-р Емилова !

Измамите и задкулисните връзки на „лечителката” с мутри, ДС-ари и полиция

Д-р Емилова навремето е била доброволно въвлечена в драстично гладуване от известната гладолечителка и самоука художничка, впоследствие завършила НХА – Лидия Ковачева, мир на праха й. Едната, открила за с**** си панацеята гладуване за спасение от нелечимо костно заболяване след счупване на тазобедрена става и популяризирала системата за разделното хранене, си отиде от този свят на 84 години бедна и свята. Другата, нейната ученичка, също се е излекувала от нецерими болежки, които никога на е конкретизирала. Д-р Емилова обаче, след благотворното общуване с безкористната Ковачева, също се е обрекла на супер мисия. Да натрупа супер печалби. Нищо лошо, ако теориите и практиката й на, оказва се, самозвана лечителка на затлъстяване и свързани с това болести, не се оказаха за някои дори фатални. Дамата често си е служела с откровени лъжи за ефекта от топенето на мазнини в прехваления й морски санаториум. Послужилите за реклама на дейността й известни личности на България като Данаилов, Явор Милушев, Александър Божков, Марта Вачкова и с вида си, и със самопризнанията си опровергават ползата от широко прокламираното й гладолечение и принципи за здравословно хранене.

Така Стефан Данаилов първоначално наистина отслабнал, но не с преувеличените от нея 24 килограма, а със 17. но после го връхлетял такъв йо-йо ефект, че над****ляването далеч надхвърлило първоначалното свръхтегло. Явор Милушев се лечил и той с нейната система на гладуване и по спешност бил откаран в болница, където го спасили.

Александър Божков, понастоящем покойник, е отслабнал драстично наистина при нея, но не с отново преувеличените 50, а с 40 кила. Някои считат, че именно това ударно гладуване е катализирало рака му. Имунната система на политика е била драстично заслабнала. Не е ясно как самозванката се е решила да експериментира в такъв спорен медицински казус. Марта Вачкова преживя поредното разочарование, понеже не успя по никакъв начин да се втали при прословутата Емилова. Добре поне, че експериментът не й е коствал здравето.

Друго лъжовно и противоречащо на всички научни доказателства и традиционни хранителни навици твърдение е, че млякото и доматите са бич за човечеството. Въпреки че световноизвестното списание HEALTH класира доматите сред 25-те топ полезни храни на планетата, нашенката ги обяви за вредни. Забрани ги на пациентите си, без да си дава сметка, че това е традиционна наша храна и ни нареждаше сред най-здравите нации допреди двадесетина години. Зеленчукът е признат от специалисти диетолози, а не от джипита като нея, за полезен за д****лото черво, стомаха и пикочния мехур и са истински диетични. Нямат никакви мазнини, имат грам въглехидрати, само 26 калории и са изключително полезни за здравословното хранене.

Другият голям бич за доверчивото човечество, което автоматически ще се превърне в такова, ако се върже на Емилова, било млякото и млечните продукти. А всъщност това е основното ядене на българина. Благодарение на киселото и прясното мляко, както и сиренето, той се бори с костни заболявания, с алергии и трудно зарастващи рани.

Наяве в последно време излизат връзките на нашумялата лекарка с Мултигруп, считана за фирма октопод на ДС. Има данни да обвързаност с полицията и не на последно място с някакви спорни личности у нас и от чужбина.

Все повече се надигат гласове, искащи прекратяването на дейността на скандалната докторка. www.razkritia.com

Тома Неверни

Брой мнения : 5
Registration date : 09.08.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  yanam Вто Авг 10, 2010 11:19 am

Ей такава помия не бях виждала.Как е възможно да има такива хора като Тома Неверни.Нали се сещаш,че всичко това което си написал или написала трябва да се основава на факти.Много е лесно да се плюе и очерня.Безкрайно съм възмутена!!!

yanam

Брой мнения : 7
Registration date : 23.09.2007

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Тома Неверни Вто Авг 10, 2010 3:09 pm

yanam написа:Ей такава помия не бях виждала.Как е възможно да има такива хора като Тома Неверни.Нали се сещаш,че всичко това което си написал или написала трябва да се основава на факти.Много е лесно да се плюе и очерня.Безкрайно съм възмутена!!!
НАПИСАНОТО ЗА ЕМИЛОВА С МАЛКО ИМЕ ДОКТОР НЕ Е ОТ МЕН А ОТ САЙТА НА ТОЗИ ЛИНК : http://razkritia.com/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%bb%d1%88%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d1%8f-%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d0%b4%d0%b6-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4-%d1%80-%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0/ Shocked affraid Shocked

Тома Неверни

Брой мнения : 5
Registration date : 09.08.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  zlat Сря Авг 11, 2010 11:14 pm

Като се замислиш май доста неща в тази "помия " са верни.

zlat

Брой мнения : 2
Registration date : 27.10.2009

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Заблуда

Писане  Даниела Гоцева Нед Авг 15, 2010 7:48 pm

Тома Неверни написа:
yanam написа:Ей такава помия не бях виждала.Как е възможно да има такива хора като Тома Неверни.Нали се сещаш,че всичко това което си написал или написала трябва да се основава на факти.Много е лесно да се плюе и очерня.Безкрайно съм възмутена!!!
НАПИСАНОТО ЗА ЕМИЛОВА С МАЛКО ИМЕ ДОКТОР НЕ Е ОТ МЕН А ОТ САЙТА НА ТОЗИ ЛИНК : http://razkritia.com/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%bb%d1%88%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d1%8f-%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d0%b4%d0%b6-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4-%d1%80-%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0/ Shocked affraid Shocked

Пепи, не се излагай! Питай ме мене за ползите от плодолечението, не вярвай на жълта или каквато и да е там преса! Ние, българите, за съжаление, се славим със завистта и недобронамереността си. Не съм живяла навън, за да твърдя със сигурност, че това е само българска черта, ти ще кажеш, но със сигурност наблюдавам тук злоба почти всеки ден. Дано по-бързо да се осъзнаем, че иначе лошо ни се пише!
Убедена съм, че статията, която си поместил, е писана или по поръчка, или от човек, който хал-хабер си няма за какво иде реч. Ако този човек познаваше д-р Емилова и работата й, щеше да е наясно, че не само не става въпрос за печалбарство и невежество, а тъкмо обратното - за отдаденост, човеколюбие и непрекъснато осъвършенстване! Аз лично не съм чувала някой от светилата, лекуващи се при нея, да се е оплакал, но за сметка на това съм чела и слушала доста суперлативи от устата на тези пациенти по адрес на въпросната клиника. Че йо-йо ефект може да има, е факт, разбира се, ако човек се отклони от природосъобразното хранене, но това се получава при всички видове гладуване.Изпитала съм го лично, тъй като от 4 години се опитвам да живея що-годе по-здравословно, и като се отдам на чревоугодничество, килограмите започват да се качват на принципа на аритметична не, ами даже на геометрична прогресия! И то е логично - организмът е разбрал, че може да съществува и да е здрав и с по-малко храна и като му се подаде повече, започва да складира ненужните калории като запаси. Трябва да се задържи теглото 1 год.,да изтрие организмът предишните файлове, за да може след това човек постепенно да си позволява и повечко храна от време на време.Аз не успявам винаги да задържа теглото, което искам, но винаги съм в норма и кондиция и което е най-важното,разделих се със здравословните си проблеми. Не мога да си представя как един разтоварителен режим ще провокира рак! А колкото до доматите и млякото, авторът на статията отново не е в час. Д-р Емилово горещо препоръчва суровите домати като незаменима храна, известна даже с противораковите си свойства, но е против употр****та им след топлинна обработка заради киселинността им, причиняваща окисление на клетката, което пък е причина за стареене и болести. А мляко разрешава в умерени количества на здрави хора, стига да е истинско, т.е. домашно, съдържащо лактобацилус Булгарикус, а не купешкото, повечето от което не само, че няма и следа от вълшебния бацил, но и е бъкано с консерванти. Нещо повече, в клиниката на д-р Емилова се пропоръчва биомилк - пробиотик, създаден от мляко без казеин, обогатен с лактобацили.
С други думи, написаното в статията има общо с истината толкова, колкото Лом с Лондон, както се казва в един виц. Така че, хора, не взимайте всичко за чиста монета, проверявайте информацията!
Даниела Гоцева
Даниела Гоцева

Брой мнения : 2
Age : 63
Location : Sofia
Registration date : 23.09.2007

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Тома Неверни Пон Авг 16, 2010 10:08 am

Даниела Гоцева написа:
Тома Неверни написа:
yanam написа:Ей такава помия не бях виждала.Как е възможно да има такива хора като Тома Неверни.Нали се сещаш,че всичко това което си написал или написала трябва да се основава на факти.Много е лесно да се плюе и очерня.Безкрайно съм възмутена!!!
НАПИСАНОТО ЗА ЕМИЛОВА С МАЛКО ИМЕ ДОКТОР НЕ Е ОТ МЕН А ОТ САЙТА НА ТОЗИ ЛИНК : http://razkritia.com/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%bb%d1%88%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d1%8f-%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d0%b4%d0%b6-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4-%d1%80-%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0/ Shocked affraid Shocked

Пепи, не се излагай! Питай ме мене за ползите от плодолечението, не вярвай на жълта или каквато и да е там преса! Ние, българите, за съжаление, се славим със завистта и недобронамереността си. Не съм живяла навън, за да твърдя със сигурност, че това е само българска черта, ти ще кажеш, но със сигурност наблюдавам тук злоба почти всеки ден. Дано по-бързо да се осъзнаем, че иначе лошо ни се пише!
Убедена съм, че статията, която си поместил, е писана или по поръчка, или от човек, който хал-хабер си няма за какво иде реч. Ако този човек познаваше д-р Емилова и работата й, щеше да е наясно, че не само не става въпрос за печалбарство и невежество, а тъкмо обратното - за отдаденост, човеколюбие и непрекъснато осъвършенстване! Аз лично не съм чувала някой от светилата, лекуващи се при нея, да се е оплакал, но за сметка на това съм чела и слушала доста суперлативи от устата на тези пациенти по адрес на въпросната клиника. Че йо-йо ефект може да има, е факт, разбира се, ако човек се отклони от природосъобразното хранене, но това се получава при всички видове гладуване.Изпитала съм го лично, тъй като от 4 години се опитвам да живея що-годе по-здравословно, и като се отдам на чревоугодничество, килограмите започват да се качват на принципа на аритметична не, ами даже на геометрична прогресия! И то е логично - организмът е разбрал, че може да съществува и да е здрав и с по-малко храна и като му се подаде повече, започва да складира ненужните калории като запаси. Трябва да се задържи теглото 1 год.,да изтрие организмът предишните файлове, за да може след това човек постепенно да си позволява и повечко храна от време на време.Аз не успявам винаги да задържа теглото, което искам, но винаги съм в норма и кондиция и което е най-важното,разделих се със здравословните си проблеми. Не мога да си представя как един разтоварителен режим ще провокира рак! А колкото до доматите и млякото, авторът на статията отново не е в час. Д-р Емилово горещо препоръчва суровите домати като незаменима храна, известна даже с противораковите си свойства, но е против употр****та им след топлинна обработка заради киселинността им, причиняваща окисление на клетката, което пък е причина за стареене и болести. А мляко разрешава в умерени количества на здрави хора, стига да е истинско, т.е. домашно, съдържащо лактобацилус Булгарикус, а не купешкото, повечето от което не само, че няма и следа от вълшебния бацил, но и е бъкано с консерванти. Нещо повече, в клиниката на д-р Емилова се пропоръчва биомилк - пробиотик, създаден от мляко без казеин, обогатен с лактобацили.
С други думи, написаното в статията има общо с истината толкова, колкото Лом с Лондон, както се казва в един виц. Така че, хора, не взимайте всичко за чиста монета, проверявайте информацията!
ПРЕДПОЛАГАМ ЕМИЛОВА ТИ Е ПЛАТИЛА МНОГО ДОБЪР ХОНОРАР ЗА ДА И ПРАВИШ РЕКЛАМА В САЙТА,ИЛИ ТИ СИ РАБОТИШ ПО ПРИНЦИП ЗА НЕЯ...!? КАКВОТО И ДА ПИШЕШ ЗА ДА УБЕЖДАВАШ ХОРАТА ЧЕ ИМА ПОЛЗА ОТ СХЕМАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА ЕМИЛОВА ЕДВА ЛИ ЩЕ ТИ ПОВЯРВАТ МНОГО ХОРА... Е ВСЕ ПАК ЗА ТОВА ТИ ПЛАЩАТ ДА ПРАВИШ РЕКЛАМА НА ЕМИЛОВА В САЙТА... affraid

Тома Неверни

Брой мнения : 5
Registration date : 09.08.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Даниела Гоцева Пон Авг 16, 2010 5:02 pm

Тома Неверни написа:
Даниела Гоцева написа:
Тома Неверни написа:
yanam написа:Ей такава помия не бях виждала.Как е възможно да има такива хора като Тома Неверни.Нали се сещаш,че всичко това което си написал или написала трябва да се основава на факти.Много е лесно да се плюе и очерня.Безкрайно съм възмутена!!!
НАПИСАНОТО ЗА ЕМИЛОВА С МАЛКО ИМЕ ДОКТОР НЕ Е ОТ МЕН А ОТ САЙТА НА ТОЗИ ЛИНК : http://razkritia.com/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d1%84%d0%b0%d0%bb%d1%88%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d1%8f-%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d0%b4%d0%b6-%d0%bd%d0%b0-%d0%b4-%d1%80-%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b0/ Shocked affraid Shocked

Пепи, не се излагай! Питай ме мене за ползите от плодолечението, не вярвай на жълта или каквато и да е там преса! Ние, българите, за съжаление, се славим със завистта и недобронамереността си. Не съм живяла навън, за да твърдя със сигурност, че това е само българска черта, ти ще кажеш, но със сигурност наблюдавам тук злоба почти всеки ден. Дано по-бързо да се осъзнаем, че иначе лошо ни се пише!
Убедена съм, че статията, която си поместил, е писана или по поръчка, или от човек, който хал-хабер си няма за какво иде реч. Ако този човек познаваше д-р Емилова и работата й, щеше да е наясно, че не само не става въпрос за печалбарство и невежество, а тъкмо обратното - за отдаденост, човеколюбие и непрекъснато осъвършенстване! Аз лично не съм чувала някой от светилата, лекуващи се при нея, да се е оплакал, но за сметка на това съм чела и слушала доста суперлативи от устата на тези пациенти по адрес на въпросната клиника. Че йо-йо ефект може да има, е факт, разбира се, ако човек се отклони от природосъобразното хранене, но това се получава при всички видове гладуване.Изпитала съм го лично, тъй като от 4 години се опитвам да живея що-годе по-здравословно, и като се отдам на чревоугодничество, килограмите започват да се качват на принципа на аритметична не, ами даже на геометрична прогресия! И то е логично - организмът е разбрал, че може да съществува и да е здрав и с по-малко храна и като му се подаде повече, започва да складира ненужните калории като запаси. Трябва да се задържи теглото 1 год.,да изтрие организмът предишните файлове, за да може след това човек постепенно да си позволява и повечко храна от време на време.Аз не успявам винаги да задържа теглото, което искам, но винаги съм в норма и кондиция и което е най-важното,разделих се със здравословните си проблеми. Не мога да си представя как един разтоварителен режим ще провокира рак! А колкото до доматите и млякото, авторът на статията отново не е в час. Д-р Емилово горещо препоръчва суровите домати като незаменима храна, известна даже с противораковите си свойства, но е против употр****та им след топлинна обработка заради киселинността им, причиняваща окисление на клетката, което пък е причина за стареене и болести. А мляко разрешава в умерени количества на здрави хора, стига да е истинско, т.е. домашно, съдържащо лактобацилус Булгарикус, а не купешкото, повечето от което не само, че няма и следа от вълшебния бацил, но и е бъкано с консерванти. Нещо повече, в клиниката на д-р Емилова се пропоръчва биомилк - пробиотик, създаден от мляко без казеин, обогатен с лактобацили.
С други думи, написаното в статията има общо с истината толкова, колкото Лом с Лондон, както се казва в един виц. Така че, хора, не взимайте всичко за чиста монета, проверявайте информацията!
ПРЕДПОЛАГАМ ЕМИЛОВА ТИ Е ПЛАТИЛА МНОГО ДОБЪР ХОНОРАР ЗА ДА И ПРАВИШ РЕКЛАМА В САЙТА,ИЛИ ТИ СИ РАБОТИШ ПО ПРИНЦИП ЗА НЕЯ...!? КАКВОТО И ДА ПИШЕШ ЗА ДА УБЕЖДАВАШ ХОРАТА ЧЕ ИМА ПОЛЗА ОТ СХЕМАТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ НА ЕМИЛОВА ЕДВА ЛИ ЩЕ ТИ ПОВЯРВАТ МНОГО ХОРА... Е ВСЕ ПАК ЗА ТОВА ТИ ПЛАЩАТ ДА ПРАВИШ РЕКЛАМА НА ЕМИЛОВА В САЙТА... affraid

E, това беше доста хапливо, нали Пешо, защото сам знаеш, че не работя за д-р Емилова, а си имам собствен бизнес. Нейна пациентка съм от 4 год., както вече казах, и не можах да се сдържа, като прочетох всичките глупости. Смятам, че само човек, който се е лекувал в клиниката й и има собствени наблюдения, има право да изразява мнение. А иначе, щом това е платена реклама, защо някой не я опровергае с факти?
Приятен ден и нека всеки да живее така, както чувства, че е правилно, но да не наскърбява околните, ако е възможно!
Даниела Гоцева
Даниела Гоцева

Брой мнения : 2
Age : 63
Location : Sofia
Registration date : 23.09.2007

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Тома Неверни Пет Авг 20, 2010 2:03 pm


Тома Неверни

Брой мнения : 5
Registration date : 09.08.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Тома Неверни Пет Авг 20, 2010 2:08 pm

Тома Неверни написа:
mistress_bs написа:STRAH ME E OT CHESTO SRESHTANIQ YO-YO-EFEKT svalyash burzo 20kg i posle mnogo burzo kachvash dvoiini kg'mi
http://razkritia.com/%d0%b4-%d1%80-%d0%bc%d1%83%d0%bb%d1%82%d0%b8-%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b4%d1%81-%d1%81%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bb%d1%8e%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b5%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b2/ affraid




Д-р Мулти или ДС-совката Людмила Емилова... www.razkritia.com

За някои разкритията за фалшивия имидж на българския корифей в гладолечението, строгата повелителка в д****лариумите във Варна и Боровец, доктор Емилова, може и да са без особено значение, защото те нямат нито фантастичните финанси, които да им осигурят достъп и лечение на затлъстяването и оттам на болестите, които то способства, нито просто са нуждаещи се от отслабване. Но за всички, които възнамеряват да експериментират с това, то би било от значение. Експериментират, защото никоя авторитетна институция в България не се е произнесла по въпроса за ефективността, безопасността и дори законността на извършваната дейност от д-р Глад. Единствено тя се саморекламира в специален филм в две части, който накара немалко хора да повярват в чудото на нейния метод.

За това, че методът не е неин, писахме в предишната публикация във връзка с темата д-р Емилова. Неизвестен досега беше фактът, че маститата лечителка лично се добира до Лидия Ковачева, използвайки връзките си в МВР. В този момент самоуката лечителка, по първоначално призвание художничка, е на 78 години. Ковачева не е лекарка и въпреки това постига популярност и признание. Д-р Емилова пък за разлика от нея е медик и разчитайки на това, успява да отстрани и сянката от съмнение по отношение на лечебния метод на възрастната вече своя учителка. Разчитайки на това и отново на респекта и авторитета, натрупан чрез работата си и връзките в МВР отпреди 10 ноември, Емилова безпрепятствено прилага непроверени и непотвърдени от науката методи. За нея очевидно е важно само, че е изнамерила златна ниша за материално преуспяване.

Идеята на минутния вестник да се порови в някои скрити кътчета на биографията на докторката е довела до откритието, че навремето, когато черноморският курорт „Св. св. Константин и Елена” се е казвал „Дружба” и в него е летувал тоталитарният елит, д-р Емилова е натрупала десетилетия стаж в санаториума на МВР там. Била е с ранг офицер. Така че и преди и сега лечителката се е държала здраво за орган, който пази и подпомага кариерно кадрите си.

Затова никак не е случайно, че именно едно от фирмените подразделенията на ДС дава на разположение хотелите си, в които Емилова да прилага в действие спорната от научно гледище програма. Така всесилната „Мултигруп”, станала собственик в първите години на демокрацията на Шведския хотел в „Св. Св. Константин и Елена” и на няколко сателита на Гранда, предоставя близконаходящия се свой „Л****д” за д****лариума на много своя човек Емилова. В планината също има неизползван ресурс за печелене от проблемните д****ланковци. Хотел „Рила” в Боровец, който също е собственост на „Мултигруп, чиито кадри до един са десесовци, е другото място, където се разпростира човеколюбивата дейност на лекарката с мъжка осанка.

Първооткривателят на метода се оказва, че не е Ковачева, която все пак припечели от него чрез бестселърите си, нито Емилова, превръщайки го в бизнес, а юристът Стойко Илиев. Последният не е изкористил откритието си. Ковачева е била негова ученичка, която излиза, че си е присвоила откривателството му.

Тома Неверни

Брой мнения : 5
Registration date : 09.08.2010

Върнете се в началото Go down

Страх ме е от йо-йо ефект! Empty Re: Страх ме е от йо-йо ефект!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите