Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аз ли бъркам или са токсини?

2 posters

Go down

Аз ли бъркам или са токсини? Empty Аз ли бъркам или са токсини?

Писане  nora04 Пет Апр 09, 2010 8:26 am

Привет на всички.Спазвам режима на д-р Емилова от 12 дена,чувствам се много добре и мисля да продължа до 20-25 дена. Rolling Eyes Имах доста здравословни оплаквания,като киста на яйчника(с болки),хормонални проблеми(окосмяване,наднормено тегло),сърцебиене,умора,апатия и т.н.,а съм само на 28г Sad .Още на вторият ден лицето ми светна,сърцебиененто вече го няма,за кистата още не съм проверила,но съм убедена,че и там всичко е наред,окосмяване по лицето,като че ли изчезва.За теглото вече съм с 10 кг. по-слаба,а от апатията няма и следа. sunny Имам чувството,че не ходя ,а хвърча cheers ,леко ми е и мога да тичам след детето без да ми изхвърчи сърчицето Very Happy Имам само един проблем,появиха ми се ситни,зачервени пъпчици по деколтето,около бюста,по тила и раменете.Дали това може да е от токсините,които тялото ми изхвърля? confused Аз ли нещо съм объркала или са токсини Question Моля за отговор и благодаря предварително.

nora04

Брой мнения : 2
Registration date : 09.04.2010

Върнете се в началото Go down

Аз ли бъркам или са токсини? Empty Re: Аз ли бъркам или са токсини?

Писане  lilitaboutlove Съб Апр 17, 2010 2:23 pm

здрасти нора извинявай че се бъркам в темата, но може ли да ми кажеш за колко време свали 10 кг с режима Smile поздрави и благодаря

lilitaboutlove

Брой мнения : 3
Registration date : 17.04.2010

Върнете се в началото Go down

Аз ли бъркам или са токсини? Empty Re: Аз ли бъркам или са токсини?

Писане  nora04 Нед Апр 18, 2010 10:31 am

За 12 дена,но при мен килограмите са доста.Сега комбинирам плодове и зеленчуци през ден,пия много вода и чай с мед и пак свалям кг.,но по-бавно.Пожелавам ти успех и не се притеснявай да питаш и хвалиш с постиженията си. Smile

nora04

Брой мнения : 2
Registration date : 09.04.2010

Върнете се в началото Go down

Аз ли бъркам или са токсини? Empty Re: Аз ли бъркам или са токсини?

Писане  lilitaboutlove Нед Апр 18, 2010 1:49 pm

flower много ти благодаря за отговора задължена съм cheers дано и при мен да има горе долу такъв резултат sunny

lilitaboutlove

Брой мнения : 3
Registration date : 17.04.2010

Върнете се в началото Go down

Аз ли бъркам или са токсини? Empty Re: Аз ли бъркам или са токсини?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите