Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хемороиди

2 posters

Go down

Хемороиди Empty Хемороиди

Писане  k_manassiev Нед Авг 10, 2008 4:33 pm

здравейте, искам да ви задам един въпрос..от известно време страдам от хемороиди... искам да ви попитам дали гладолечението би ми помогнало да се отърва от този проблем..хемороидите ми са външни..не страдам от сърбежи, нямам кървене, единствено понякога като прекаля с купоните изпитвам известно напрежение..
проблемът ми се усложнява от това, че от известно време не живея в България, а в Корея..тук нямам нито средства, нито възможност да си позволя лечение..ще мога да се прибера в България чек след една година, но имам наистина силно желание да се отърва от проблема си, който дори не ми позволява да се отпусна в сексуалния си живот...тук храната е на 100% единствено пикантна, и то в невероятна степен. принуден съм да ям само суши, водорасли и ориз. плодовете са много скъпи, но мога да си позволявам диня и банани. готов съм на всичко само да се отърва от хемороидите си, искам само да знам възможно ли е ако следвам режима на плодове и чай да има подобрение...на 20 години съм и не искам да чакам докато стане по-сложно и трудно. благодаря Question Question Question Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

k_manassiev

Брой мнения : 1
Registration date : 10.08.2008

Върнете се в началото Go down

Хемороиди Empty Re: Хемороиди

Писане  Admin Съб Ное 08, 2008 11:24 am

Темата за хемороидите вече е обсъждана тук.
Във вашия случай препоръчваме да избягвате доколкото е възможно дразнещите храни, запека и продължителното седене. При обостряне на оплакванията използвайте свещички и мехлеми и при първа възможност направете преглед при гастроентеролог. Гладолечението повлиява благоприятно леките и средно тежки форми на болестта. Само при силно изразени хемороиди, свързани с тежки възпалителни усложнения и кървене, водещо до хронична анемия трябва да се мисли за лазер- или оперативно лечение.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите