Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

След осмия ден

2 posters

Go down

След осмия ден Empty След осмия ден

Писане  atanas2d Чет Юли 10, 2008 11:43 am

В едно интервю д-р Емилова обясни, че лечебния процес в организма при лечебното гладуване започва след 8-мия ден. Някой може ли да обясни каква е логиката на това и да го потвърди?
Бяха дадени примери с лечебно гладуване от различен брой дни:
10 дена - "зарежда" със здраве за 3 месеца
15 дена - 6 месеца
20 дена - 1 година
Това означава ли, че 30 дневната програмата ще повлияе в много по-голяма степен на здравето от 20-дневната?
* + захранване

atanas2d

Брой мнения : 13
Age : 37
Location : Варна
Registration date : 25.02.2008

Върнете се в началото Go down

След осмия ден Empty Re: След осмия ден

Писане  petrova1999 Пет Юли 11, 2008 10:54 pm

atanas2d написа:В едно интервю д-р Емилова обясни, че лечебния процес в организма при лечебното гладуване започва след 8-мия ден. Някой може ли да обясни каква е логиката на това и да го потвърди?
Бяха дадени примери с лечебно гладуване от различен брой дни:
10 дена - "зарежда" със здраве за 3 месеца
15 дена - 6 месеца
20 дена - 1 година
Това означава ли, че 30 дневната програмата ще повлияе в много по-голяма степен на здравето от 20-дневната?
* + захранване
до 8-мия ден тялото се освобождава от натрупаните токсини, излишни течности,евент.отрови от лекарства и др. От 8-мия ден нататък организмът като перфектно организирана система започва да проверява състоянието на всеки един свой орган и система и работи по отстраняването на "проблемите", където има такива. Колкото по-дълго гладувате, толкова по-добре се пречистват всички органи- кожа, очи, уши, вътр. органи и т.н.Аз лично съм гладувала и 10дена и 15дена и 30дена - и споменатото "зареждане със здраве" при мен действа безупречно-от години не съм боледувала нито от настинка, нито от грип или др. нещо, а не се пазя особено rabbit !

petrova1999

Брой мнения : 7
Age : 52
Location : Sofia
Registration date : 02.07.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите