Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гладуване и кърмене...

Go down

Гладуване и кърмене... Empty Гладуване и кърмене...

Писане  слънчева Съб Ное 06, 2010 6:40 pm

Знам,че такава тема има,но няма никакъв отговор и информация по нея.А ако сте я дискутирали преди не я намирам,ако все още съществува някъде,моля дайте линк.
Та въпроса ми е следния,малкия ми е на 1.9 м. кърмя го основно вечер и един два пъти през деня ако си поиска.Вариант за отбиване няма,а не желая повече да чакам със свалянето на излишние килограми,а те са около 45 Rolling Eyes мога ли да пристъпя към някакво гладуване все пак без опасност кърмата да се насити с токсини,примерно 2, пъти всяка седмица...Благодаря предварително за отговорите,нека само да не са от сорта "детето ви е голямо за кърмене,откажете го спокойно" и от сорта Cool Благодаря още веднъж!
Да поясня,че желанието ми не е породено от чиста суета,наистина започвам да усещам тежеста на килограмите като болки в кръста,недоспиване,умора и т.н. просто имам нужда да се разтоваря...

слънчева

Брой мнения : 3
Registration date : 06.11.2010

Върнете се в началото Go down

Гладуване и кърмене... Empty Re: Гладуване и кърмене...

Писане  слънчева Вто Ное 16, 2010 10:07 pm

добре,толкова ли не мога да получа информация по въпроса щом е обсъждана темата преди.Наистина не мога да намеря такава а ми е важно.Не мисля,че би било проблем да отговорите с едно,две изречение на нещо,което знаете със сигурност Neutral

слънчева

Брой мнения : 3
Registration date : 06.11.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите