Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vegetarianec sas Ciliakova bolest-produkti bez Gluten

2 posters

Go down

Vegetarianec sas Ciliakova bolest-produkti bez Gluten Empty Vegetarianec sas Ciliakova bolest-produkti bez Gluten

Писане  tweet6777 Съб Апр 03, 2010 10:52 am

Zdraveite!
Saprugat mi e anglichanin.Toi e na 43 god i nikoga prez jivota si ne e iql meso-vegetarianec e.Predi niakolko meseca mu be potvardena diagnoza Coeliac desiese(Ciliakova bolest).Tove e avtoimunno zaboliavane,harakterno s tova ,che organizmat reagira na proteina Gluten kato sam atakuva sebe si.V rezultat na tova vilite na tankoto chervo se razrushavat i ne mogat da prosmukvat vitaminite i mineralite ot hranata.Sledstvieto e anemia,ranna osteoporoza,diabet...Vsichko tova obache niama vrazka s vegetarianstvoto.Jiveem predimno v Anglia i tam na sapruga mi se polagat po zdravnata kasa s recepta ot GP-to vseki mesec hranitelni produkti bez Gluten-hliab,brashno,spageti,biskviti i mn. drugi.No tuk,v Balgaria,mai e dosta trudno da se razbere koi tochno produkti sa podhodiashti za hora s takav zdravosloven problem.
Molia,daite mi informacia,ako mojete da mi pomognete.
Blagodaria predvaritelno
P S Izviniavam se za latinicata,ne znam kak da prevkliucha na kirilica

tweet6777

Брой мнения : 1
Registration date : 03.04.2010

Върнете се в началото Go down

Vegetarianec sas Ciliakova bolest-produkti bez Gluten Empty Едно дневно меню?

Писане  xooma Нед Май 02, 2010 12:41 pm

Здравейте, бихте ли ми написали едно негово дневно меню, например за вчера, или за ден, който ви е удобно, всичко - храна, напитки, по часове. Моля да ми пратите информацията на xoomabg@yandex.ru. Отскоро съм в този форум и не знам как ще ме известява за отговори.

xooma

Брой мнения : 4
Registration date : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите