Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали гладолечението ми прави проблем с бъбреците?

Go down

Дали гладолечението ми прави проблем с бъбреците? Empty Дали гладолечението ми прави проблем с бъбреците?

Писане  Stambesto Нед Сеп 27, 2009 11:33 pm

Опитвам се да практикувам гладолечение за да се справя със световъртеж, шум и влошаване на слуха в дясното ухо, далекогледство, астигматизъм, синузит и може би алергична хрема, да посваля малко килограми или поне най-малкото да си попрочистя малко организма. Но основният ми мотив е световъртажът. Чел съм само "Гладът приятел и лекарство" от Лидия Ковачева. Приветсвам тази лечебна система! Smile На 27 години съм и съм от Ботевград. Опитвам от около 2 седмици през, които обаче леко понаруших 1-2 пъти режимът с малко месо, ядки и тестени неща. Не ми се обяснява защо и как, но това не ме спря и няма да се повтори. Проблеми нямаше и продължих да се храня с по около 800 грама плодове на ден, почти без чай с мед. Опитвам плодовете да са от един вид за деня и различни за седмицата. Ползвах ябълки, киви, банани, портокали, грейпфрут и грозде. В Събота сякаш пих повече вода от обикновено. Мислех да продължа още десетина дни преди да започна захранване.
НО В НЕДЕЛЯ СУТРИН ПОЧУВСТВАХ ЛЕКА БОЛКА В ЛЕВИЯ БЪБРЕК. Продължи цял ден, а сега се обажда и десния. Подозирам, че няма проблем, но все пак посъветвайте ме за да не се тревожа!
Може би се мъчи с повечко токсини.... не знам. Има ли смисъл да си направя някакво изследване в местната болница? Какво да търся и в какви количества? НИКОГА ДО СЕГА НЕ СЪМ ИМАЛ ПРОБЛЕМ С БЪБРЕЦИТЕ! Повече вода ли да ли да пия или по-малко? Да започна ли захранване вече? Може би повишени количества на пикочна киселина или ацетон е проблемът ? Много моля за отговор понеже съм вече доста стреснат. Болката е лека (подобна на мускулна треска, но не е мускулна треска) на нивото на двата бъбрека. Плаша се...
И дано през идното лято имам път към Варна за да стисна ръката да доктор Емилова.
Успех на всички ви по пътя към здравето и благодаря предварително! Very Happy
P.S. Болката в левия бъбрек сякаш изчезна, но в десния сега е по-осезаема. Дано и там изчезне. Smile
P.P.S. Е... май просто съм голяма паника. Laughing Минах през лекар. Тя ме подкрепи в начинанието и каза, че нямам проблем с бъбреците. По-скоро е раздразнен стомах. Можете да не се притеснявате за мен. Като гледам, колко сте се притеснили....

Stambesto

Брой мнения : 1
Registration date : 27.09.2009

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите