Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с очите

2 posters

Go down

Проблем с очите Empty Проблем с очите

Писане  vladi_kolev Пет Яну 30, 2009 11:49 pm

Здравейте,
Казвам се Галя, на 42 г. и имам нужда от помощ.Вчера завърших 20 дневен курс на гладолечение и се чувствам отлично.Свалих 6 килограма (предстоят ми още 15 за да съм в норма), но по-важното е, че свалих захар от 20,3 на 5,8.Още 2-3 дребни болежки съшо изчезнаха.Процедурата не ми е за 1-ви път.Преди около година и половина имах същия проблем.И тогава се справих.През този период на време се опитвам(не винаги успешно) да спазвам правилата на Д-р Емилова и Лидия Ковачева.Този път обаче на 5-6 ден забелязах ,че нещо става с очите ми.Всъщност наблизо разстояние всичко ми се размива.Вече не мога да чета и т.н.Очаквах до края на гладуването зрението да се оправи, но не се получи.От днес започвам захранването(пак по правилата) ,но очите ме притесняват.Моля Ви, моля Ви кажете ми какво става.Да изчакам ли или да търся очен лекар?(не ми се иска).И кога да направя следващ курс на гладолечение?Благодаря Ви предварително.

vladi_kolev

Брой мнения : 1
Registration date : 22.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проблем с очите Empty Re: Проблем с очите

Писане  nikiss Чет Фев 12, 2009 11:00 pm

не се притеснявай изобщо? Д-р Емилова твърди, че последно се чистят очите и ушите като органи съдадени най-късно в еволюцията на човека, т.е. най- късно се повлияват от лечението. Така че дрезай!!!!

nikiss

Брой мнения : 3
Registration date : 20.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблем с очите Empty Re: Проблем с очите

Писане  nikiss Чет Фев 12, 2009 11:03 pm

недей забравя, че от тези 42 години поне 39 си живяла така, както всички други и нищо не става с магическа пръчка. Аз лично се оттървах от лекарствата за кръвно, при положение че бях в болнични 6 месеца и ми казаха, че.... лечение няма, пиеш хапчета докато си жив

nikiss

Брой мнения : 3
Registration date : 20.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблем с очите Empty Re: Проблем с очите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите