Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

за или против гастроскопия в пубертета

Go down

за или против гастроскопия в пубертета Empty за или против гастроскопия в пубертета

Писане  ditemi Пет Ное 14, 2008 1:46 pm

Имам сериозен проблем с дъщеря ми /16 г/. Без никакви изледвания й определиха диагноза гастрит. При една стомашна криза, провокирана от мариновани маслиний направихме изследване за хеликобактер пилори. Изследването даде отрицателни резултати. Но д-р ... от Медицински център "Здраве" й назначава RO-gr на хранопровод, стомах , черва. Отивайки в ИСУЛ ренгеноложката като видя този вид изследване се ужаси и каза категорично , че за нея е по-добро гастроскопията. Попитах и домашната лекарка и тя беше на същото мнение че може и да не се облъчва, а чрез гастроскопия. Но доколкото разбрах, за да се направи се поставя в гърлото лидокаин. Дъщеря ми се подготвя за класическо пеене и въпросът ми е дали тази упойка няма да й се отрази зле на гласните органи и дай попречи в бъдещата професия. Обръщам се към Вашата гастроентерологична клиника, изпаднала в абсолютно объркване от различните мнения на докторите. Моля дайте своето мнение, защото по този начин може да се помогне и на други майки, попаднали в безизходица!

ditemi

Брой мнения : 1
Registration date : 14.11.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите