Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Една година след шоуто - нов начин на живот

2 posters

Go down

Една година след шоуто - нов начин на живот Empty Една година след шоуто - нов начин на живот

Писане  maradark Нед Сеп 23, 2007 11:41 pm

Измина точно една година откакто участвах в шоуто на д-р Емилова.Преди него бях чела и се бях интересувала доста от темите,свързани със здравословния начин на живот.Така че за разлика от мнозина други отидох при д-р Емилова с цялата си вяра и поглъщах всяка дума и всеки кадър от филм,които могат да се чуят и видят в Центъра.По време на шоуто изпълних 20-девно плодолечение и 10-дневно захранване.Пристигнах си вкъщи и заредих кухнята си с много храни като кафяв ориз,гречка,грах,тофу,плодове и пр.Започнах да изпълнявам рецептите,които научих от Центъра.И постепенно осъзнах,че съм отвикнала от така любимото ми поначало месо.Сега почти не ям никакво месо или ако рядко случайно опитам някаква мръвка,просто не ми е вкусно.Срещам много приятели,които опознавайки моя почти вегетариански начин на хранене"разтревожени" ме съветват да се "храня пълноценно"с месо,мазнини,яйца.Вътрешно им се усмихвам снизходително,всъщност им отвръщам"добре,добре",т.е.въобще не споря с тях.Мисля си,че щом организмът ми не "крещи"за месо и мазнини,значи всичко е наред...
И така,в крайна сметка,пребиваването ми в Центъра ме направи вегетарианка.Чувствам се добре.Не съм аскет,защото при здравословия начин на живот човек трябва да се държи като маратонец,не "на рундове". По подобен начин се отнасям и към спортуването.Тъй като съм в доста "зряла възраст"играя йога,стречинг,каланетика,работя малко с кростренажьор и бягаща пътечка.Но без усилия и преумора,дотолкова,даколкото ми е приятно.Но това е друга тема...
А ако трябва да се върна към новия ми начин на живот бих казала най-важното,което научих от д-р Емилова:че гладът не е вреден,дори е полезен,че много малка е вероятността човек да умре от глад и много по-голяма е вероятността човек да умре от ядене.

maradark

Брой мнения : 3
Location : SOFIA
Registration date : 23.09.2007

Върнете се в началото Go down

Една година след шоуто - нов начин на живот Empty Профилът на Мария (maradark) от Шоуто

Писане  Admin Пон Сеп 24, 2007 11:04 am

Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите