Форум на привържениците на д-р Емилова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Плодолечение и хормонални проблеми

2 posters

Go down

Плодолечение и хормонални проблеми Empty Плодолечение и хормонални проблеми

Писане  lony_lazarova Вто Дек 04, 2007 11:27 am

Moje li plodovochaeniq rejim da pomogne pri hormonalni smushteniq,kato lipsa na menstruaciq,nalichie na fulikulqrna kista?Zadavam tozi vapros,zashoto pravih rejima 20 dni s qbulki,med i chai,napravih zahranvaneto ot 10 dni i zapo4nah da se haranq normalno i po malko,no menstruaciqta mi ne se poqvi celi 3 meseca.Pri rejima otslabnah s 10 kg,a posle vurnah 4kg-v momenta sam 74kg,visoka sam 170 i sam na 26g.Pri pregled ot ginekolog se ustanovi 4e imam fulikolqrna kista i ugolemen lqv qichnik i se naloji menstruaciqta mi da bude predizvikana s golqma doza hormoni-UTROGESTAN 3x1 i chak na 10'a den imah efekt,i sega trqbva da piq REGULON 6 meseca.Strashno se strahuvam,che ot hormonalnite tabletki pak shte napulneq i tursq pomosht ot vas.Do predi 2g az tejah 100kg. i s ujasni muki uspqh da stigna do 80kg,a sega veche i do 74kg,sled ochistitelniq rejim,no predi vreme pak sam priemala hormonalni tabletki DIANE 35 i ot tqh mnogo napulnqh.Iskam da popitam vuzmojno li e plodovo chaeniq rejim da mi pomogne pri hormonalnite problemi i da ne se nalaga otnovo prinuditelno napulnqvane i moga li da napravq pak edin rejim ot 20 dni na qbulki med i chai pri polojenie che priemam REGULON?blegodarq vi predvaritelno!

lony_lazarova

Брой мнения : 4
Registration date : 04.12.2007

Върнете се в началото Go down

Плодолечение и хормонални проблеми Empty Re: Плодолечение и хормонални проблеми

Писане  Admin Чет Яну 31, 2008 10:37 am

Полово-хормоналните проблеми и съпътстващите ги оплаквания в много от случаите могат да се излекуват с плодолечебна програма. Те са характерни за жени, чийто организъм е особено чувствителен към стрес, интоксикация и хормонални въздействия отвън (някои животински храни съдържат хормони). За съжаление масово използваните хормонални таблетки рядко дават желания резултат, а пациентките страдат от страничните им ефекти, най-лекият от които е увеличаването на теглото. Все пак точната терапевтична стратегия при всяка жена е строго индивидуална и зависи от много фактори. Съветваме Ви да се консултирате със нашия гинеколог д-р Александрова на тел. 0887 82 99 32.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 81
Location : Варна
Registration date : 17.09.2007

http://bg.emilova.eu

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите